Prijave za sudjelovanje roditelja u projektu Moje roditeljske snage (ONLINE EDUKACIJE)

Autor: Antonela Šreter, 2. 1. 2024.

Poštovani roditelji,

Pozivamo Vas da se uključite u projekt Moje roditeljske snage kojeg provodi udruga Put do uspjeha u suradnji s Osnovnom školom Suhopolje.

Za one koji žele i imaju mogućnosti, a do sada se nisu uspjeli prijaviti za edukaciju uživo otvorene su i prijave za online radionice za sve roditelje!

Ovaj projekt provodi se uz financiranje Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade.

Kako ćete znati da je ova edukacija za Vas?

• Dosta Vam je ‘’natezanja’’ i nerazumijevanja s djetetom?
  • Dosta Vam je natezanja oko učenja i škole te svakodnevnih obaveza?
  • Želite li naučiti kako prepoznati u čemu je dijete dobro?
  • Želite li mu pomoći da se osjeća vrijedno i da se manje uspoređuje s drugima?
  • Želite li u svakodnevici obitelji omogućiti djetetu otkrivanje i razvoj talenata te stvoriti temelje za budućnost?

Ako je na barem jedno pitanje odgovor bio DA,
ovo je edukacija za Vas.

Edukacija je u potpunosti besplatna.

Ovo su iskustva roditelja koji su edukaciju već prošli:

• "Osvijestila sam svoje granice, ono što me sputava u odgoju, osvijestila sam da trebam nastaviti biti manje stroža prema sebi, samim time i prema svojoj djeci, osvijestila sam svoje snage, svoju jedinstvenost, djetetovu jedinstvenost. Naučila sam puno o svom djetetu, novim načinima kako mu pristupiti, kako je zapravo skup naših osobnosti pun pogodak za našu obitelj, uvježbala sam slušati i dati si priliku za napredak."
  • "Svidjela mi se spoznaja da u svemu što radimo, bilo djeca ili mi, možemo svrstati u jednu granu talenta. Na nama je da to dalje potičemo i razvijamo. Od sada ću se truditi češće gledati očima djece."

Na edukaciji ćemo učiti o modelima prepoznavanja talenata te ćemo vidjeti kako prepoznati temperamentdjeteta koji je također potencijal za budućnost.

Naučit ćemo kako bez izdvajanja nekog novog vremena, baš u svakodnevici koju imamo, možemo otvoriti vrata otkrivanju i razvoju potencijala te tako omogućiti djetetu da se osjeća vrijednim i korisnim te prepoznatim već u djetinjstvu i mladosti.

Zato vas još jednom pozivamo da  sudjelujete u online edukaciji Odgoj usmjeren na snage djeteta te individualnom savjetovanju u trajanju od 60 minuta.

VIŠE INFORMACIJA: http://www.virtograd.com/

PRIJAVE I DATUMI ODRŽAVANJA: PRIJAVE ZA EDUKACIJU OVDJE

image.png

Djetetu ne treba savršen roditelj, nego roditelj koji ga voli i koji iz dana u dan uči o roditeljstvu kako bi što bolje igrao tu tešku i istovremeno najljepšu životnu ulogu.

Ovaj tjedan: 2081