Malonogometni turnir "Veliki za male" - PŠ Orešac

Autor: Anto Škraba, 17. 6. 2016.

Naša škola postala je prekrasno mjesto za učenje i igru. Kao i svake godine do sada, i ove smo odlučili potaknuti velike da učine nešto lijepo za naše male. Veliki su pristali i bez imalo oklijevanja primili se posla.

Ideja je bila unijeti boje i veselje u školsko dvorište  oslikavanjem  zida u dvorištu škole. Za taj posao pozvali smo u pomoć mlade snage Danijela Piplicu i Duška Plavšića. Danijel i Duško su dva dana vrijedno radili i napravili prekrasan pejzaž na zidu što je izazvalo lavinu oduševljenja svih Orešćana.  I na tome im veliko hvala!

No, tu nismo stali!

11. lipnja 2016. u PŠ Orešac održan je malonogometni turnir Veliki za male s početkom u 13 sati. Ravnatelj Anto Škraba pozdravio je sve nazočne te otvorio, već tradicijski uvriježen, malonogometni turnir.

Okupili smo 6 malonogometnih  ekipa iz Suhopolja, Orešca, Gaćišta, Črešnjevice i Virovitice.  Tada su ljubitelji nogometa zaigrali, a navijači vatreno navijali.

Za sve posjetitelje ovogodišnjeg turnira, PŠ Orešac je i ove godine uz pomoć vrijednih mama pripremila bogatu tombolu, kolače i sokove kojima su se svi mogli zasladiti.

Na samom kraju turnira, načelnik Općine Suhopolje Marijan Brlek dodijelio je  medalje za prva tri mjesta. Osim ekipnih dodijela medalja, kao najbolji strijelac utakmice pokazao se Kristijan Dumbić, a najbolji igrač utakmice bio je Ivan Ibriks. Kao pobjednici turnira pokazali su se Talibani, ekipa iz Suhopolja, koja je zatvorila turnir odigravši utakmicu s djecom.

Hvala svima koji su nas podržali i sudjelovali u ovogodišnjem malonogometnom turniru!

Fotogalerija!!!

Matea Medić i Marija Lach